Po

Kruising Herder, vrouwelijk, 24 Feb 2018

Over mij

Hoi, ik ben Po!

Ik ben een lieve, wat oudere dame met een hart van goud. Of je nou mens bent of dier, ik ben altijd vriendelijk en zacht in de omgang. Ik hou dan ook echt van iedereen!

Het liefst speel ik met een bal, laat ik me uitgebreid borstelen (zo heerlijk ontspannend!) en geniet ik van lange, rustige wandelingen. Aan de lijn lopen? Geen probleem, dat doe ik heel relaxed en ik ben ook nog eens zindelijk!

Ik ben samen binnengekomen met twee andere herders en oh ik ben stapelgek op ze! We zijn echt onafscheidelijk. We spelen samen op het veld en wandelen zij aan zij. Hun namen zijn Tinky en LaaLaa (net als de teletubbies hihi). Het liefste vind ik een huisje met hun samen alleen snap ik dat dit lastig is.. Voor nu geniet ik volop met mijn vriendjes!!

Soort baasje

Ik ben op zoek naar een lief, rustig baasje dat mij de tijd en aandacht geeft om te genieten van het leven. Iemand die fijne wandelingen met me maakt, me liefdevol verzorgt en begrijpt dat ik geen trappen wil lopen. Een lift vind ik nog een beetje spannend, maar daar kan ik wel aan wennen! Ik krijg natuurlijk levenslang medicatie voor mijn spondylose, maar daarmee voel ik me goed en blijf ik lekker actief! Het allerliefste zou ik een huisje vinden samen met mijn twee herdervriendjes Tinky en LaaLaa, want we horen echt bij elkaar. Maar als dat niet lukt, dan hoop ik op een thuis met een andere lieve hondenvriend, want ik ben dol op hondengezelschap. Drukke kinderen zijn me wat te veel, maar rustige kinderen die gewend zijn aan honden zijn geen probleem. Ik zoek gewoon een warm mandje, een liefdevol hart, en iemand die mij accepteert zoals ik ben.

Po's paspoort

  • Ras Kruising Herder
  • Geboortedatum 24 februari, 2018
  • Geslacht vrouwelijk
  • Gecastreerd/gesteriliseerd Onbekend
  • Schofthoogte (cm) 65
  • Adoptiekosten € 225
  • Diernummer 57582

Denk je dat wij matchen? Leuk, laten we elkaar een keer ontmoeten!

Foto's

Wat ik nog meer over mezelf kan vertellen

Ja, Ik zou het superleuk vinden om met honden samen te wonen. Ik ben tenslotte samen met mijn twee maatjes Tinky en LaaLaa binnengekomen en we zijn dol op elkaar! We spelen samen, wandelen samen en liggen graag gezellig bij elkaar. Het zou natuurlijk geweldig zijn als we samen een thuis zouden vinden… Dat is mijn droom! Maar ik snap ook dat dat misschien niet altijd lukt. Geen zorgen hoor, ook andere honden vind ik hartstikke leuk! Als er al een fijne hondenvriend in huis is, voel ik me daar zeker snel thuis bij.
Ja, mits kat honden gewend is. Naast mens en hond, heb ik ook totaal geen problemen met katten.
Alleen oudere kinderen. Drukke kinderen zijn een beetje veel voor mij. Ik ben tenslotte een dame op leeftijd en hou van rust. Maar kinderen die gewend zijn om rustig met honden om te gaan? Daar kan ik prima mee samenwonen.
Nog leren. In huis ben ik heel rustig en relaxed. Ik geniet van een zacht plekje om te liggen, een beetje gezelschap en af en toe een aai over mijn bol. Ik ben hier amper alleen, maar ik laat nu al zien dat ik na wat gewenning prima even alleen kan blijven. Als ik weet dat alles goed is, doe ik graag een dutje tot je weer terug bent. Met een beetje tijd en vertrouwen pas ik me moeiteloos aan jouw ritme aan.
Kan overal wonen. Ik zou eigenlijk overal wel zou kunnen wonen. In een huis of appartement, in de stad of juist lekker rustig. Zolang er maar liefde, aandacht en fijne wandelingen zijn, ben ik gelukkig! Er is maar één ding waar je rekening mee moet houden: ik loop liever geen trappen. Dat is gewoon wat te zwaar voor mijn rug. Een lift vind ik nog een beetje spannend, maar met wat geduld en vertrouwen zou ik daar best aan kunnen wennen. Met de juiste begeleiding pas ik me dus prima aan.
Ja, Ik vind het heel gezellig om honden tegen te komen tijdens mijn wandeling. Ik ben al wat ouder dus hou niet van te druk. Kom je even aan me snuffelen? Of heb je misschien een balletje te leen? Ik vind het allemaal leuk! Ik loop vaak samen met mijn herder vriendjes buiten, hier geniet ik echt van!
Loopt netjes mee. Ik loop rustig met je mee. Ik ben ten slotte een relaxte oude dame! Ik trek niet en vind alles prima, zolang ik maar met jou loop.
Ja, op termijn. Ik wandel graag en loop dan heel rustig mee. Ik luister ook al vrij goed, ben misschien wel wat slomer van begrip maar ik kom er wel! Ik ben ook gewoon een wat ouderen dame die alles op eigen tempo doet. Loslopen doe ik momenteel niet maar met genoeg vertrouwen zou ik dit wel kunnen doen!

Fysieke aandachtspunten

Ik hou heel erg van eten! Dit kan je helaas ook een beetje merken aan mijn gewicht. Ik ben al op dieet hoor… want ik kon Tinky en LaaLaa amper bij houden tijdens het spelen. Het komt ook een beetje omdat ik wat luier ben dan de anderen 2. Ik houd echt van het spelen hoor maar geniet er ook van om lekker te relaxen in mijn mand. Dit helpt natuurlijk niet mee met mijn liefde voor eten, om dan ook nog af te vallen. Gelukkig zijn we goed op weg! Ik heb wel iets wat ‘spondylose’ heet. Dat is een aandoening aan mijn rug waarbij sommige wervels aan elkaar groeien. Klinkt spannend, maar geen zorgen: ik krijg hier levenslang pijnstilling voor en dat helpt mij heel goed. Ik voel me er prima bij en laat het me niet tegenhouden. Ik wandel nog lekker mee en speel vrolijk verder alsof er niks aan de hand is!

Aandachtspunten gedrag

Geen aandachtspunten bekend

Denk je dat wij matchen? Leuk, laten we elkaar een keer ontmoeten!