Ja, maar niet met iedere hond. Ik heb dus eerder samengewoond met Bulma, dat vond ik wel erg gezellig, maar verder ben ik niet veel andere honden gewend, dus dat zouden we dan voorzichtig eens moeten proberen om te kijken of er een klik is. Maar ik vind het ook prima om alle aandacht voor mij alleen te hebben hoor.
Nee, Nee, katten zijn ook niet zo mijn ding. Naja ik vind ze wel leuk hoor om heel hard achteraan te rennen en ze lekker te laten schrikken, maar mijn verzorgster vertelde dat de katten dat niet zo leuk vinden. Tja en jullie weten het he hoe meer iets niet mag, hoe interessanter het wordt, dus beter om mij maar niet in de verleiding te brengen.
Alleen oudere kinderen. Hmm.. kleine kinderen zijn niet zo mijn ding. Ze zijn zo bewegelijk en luid ik word daar zelf nog hyperder van en ben dan een beetje te lomp. Ik stuiter ze zo omver en denk soms ook dat ze een spelletje met mij willen spelen en kan dan wat gaan happen als ze ineens heel hard gaan rennen bijvoorbeeld.
Nog leren. Dat weet ik niet zo goed. Straks in een nieuw huisje zou dat zeker weer even wennen zijn. Maar als ik eenmaal vertrouwd ben met mijn nieuwe baasjes en omgeving zouden we dit best rustig aan kunnen proberen door het rustig op te bouwen. Natuurlijk zoek ik geen baas die de hele week van huis is en na zijn werk geen energie meer voor mij heeft!
Rustige wijk. Nou ik ben niet snel onder de indruk hoor van geluiden of dergelijke. Dus een wat drukkere wijk is het probleem niet. Maar een husky in een klein flatje 3 hoog achter is denk ik geen goed plan. Ik heb wel echt wat ruimte nodig en vooral genoeg beweging, zodat ik mij niet ga vervelen. Een tuin waar ik lekker mijn gekke kwartiertje kan hebben, zou top zijn!
Ja, selectief. Bij DOA heb ik nog wel samengespeeld met een andere Husky. Dit ging goed hoor, maar ik heb gewoon niet echt een rem. Ik ga maar door en sommige honden kunnen dat beter hebben dan andere honden, dus hier heb ik nog wel wat sturing bij nodig. Als er een reutje voorbijloopt kan ik hier ook wel eens naar grommen, tja ik ben wel een echte man he;)
Trekt. Tja ik ben gefokt om een slee vooruit te trekken en omdat ik ook nooit geleerd heb hoe ik netjes aan de lijn kan lopen bij mijn vorige baas vind ik dit erg lastig. Maar hier kunnen we zeker aan werken!
Nee, Loslopen is wel een risico natuurlijk met een energieke eigenwijze Husky zoals mij. Wellicht dat we dit op een gegeven moment wel eens kunnen oefenen op bijvoorbeeld een omheind veld speciaal voor honden, maar ik hou van rennen en ben echt Oost Indisch doof, dus een risico blijft wel dat ik een keer niet terugkom.